Landing Page Estonia [ET]

TEENI KUNI 200 € CASHBACKI


KUI OSTAD VALITUD ASUS Z270, X99 VÕI Z170 EMAPLAADID *
INTEL ® PROTSESSORITEGA*

15.MAI 2017 – 07.JUUNI 2017

ÜLEMAAILMSELT NUMBER 1 EMAPLAADI BRÄND JUBA ÜLE 10 AASTA

Enimmüüdud. Lihtne kasutada. Stabiilne. Usaldusväärne.

ASUS Z270 emaplaadid said juba lansseerimise kuul maailmas esikohasarjaks, võites rohkem auhindu kui ükski teine kaubamärk. ASUS Z170 emaplaadid võitsid kaks korda rohkem auhindu kui kõik teised kaubamärgid ja meie Z270 sarja tooted ületavad kiirelt ootusi, mille on seadnud nende eelkäijad. Jaga ekspertide kirge ja usalda ASUSt – maailmas enim auhindu võitnud emaplaatide brändi!

Me armastame seda ja kirsiks tordil on suhteliselt taskukohane hind, mistõttu on tegemist esimese tootega, mis on võitnud OC3D Ultimate Awardi.

Kokkuvõttes on ASUS ROG Maximus IX Formula just see, mis ta on – suurepärane toode.

Uuenduslike omadustega vesijahutusega emaplaat Maximus IX Formula on järjekordne õnnestunud Republic of Gamers valiku toode.

ASUS MAXIMUS IX HERO esteetika on peen ja stiilne ning võimaldab lisada ereda nüansi ettevõtte Aura valgustussüsteemi abil.

 

…ROG Strix Z270F Gaming on omal moel muljet avaldav. See on näeb fantastiline välja, sellel on seni nähtuist parima väljanägemisega ja rafineeritud RGB-valgustus tänu multi-LED ribale I/O plaadil ja selle ülekiirendus oli erakordne.

Meile meeldib nende täiustuste tulemus ja kui Z270F Gaming peaks tegelikult turule jõudma üksnes pisut kõrgema hinnaga kui praegused Z170 emaplaadid, eelkõige Pro/Aura, on see turvaline, kindel ost.

Tegelikult on peaaegu olemas olnud Micro-ATX formaadis täissuuruses ATX emaplaat.

Fantastiline mini-ITX emaplaat peaaegu kõigi premium-klassi omadustega, mida võib soovida väikse, kuid võimsa süsteemi puhul.

 


Saadaval järgmistes riikides:

Belgia, Bulgaaria, Tšehhi Vabariik, Taani, Egiptus, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, Iisrael, Jordaania, Kuveit, Läti, Liibanon, Leedu, Luksemburg, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Saudi Araabia, Slovakkia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Türgi, Araabia Ühendemiraadid, Suurbritannia* SEE KAMPAANIA VÕIDAKSE KÕRGE NÕUDLUSE TÕTTU VAREM LÕPETADA*
(SELLEST TEATATAKSE 1 NÄDAL ETTE)

* TÄILIKU LOETELU KAMPAANIAS OSALEVATEST EDASIMÜÜJATEST JA *
* KAMPAANIATOODETEST LEIATE MEIE KASUTUSTINGIMUSTEST Terms & Conditions. *

* RAHA TAGASIMAKSMISVIISID VÕIVAD RIIGITI ERINEDA. *

Tootekirjeldused ja hind võivad muutuda ette teatamata.
© 2017 ASUSTeK Computer Inc. Kõik õigused kaitstud.

Õigusteave - Puutumatusnormid - Contact