Landing Page Lithuania [LT]

GAUKITE IKI 200 € KOMPENSACIJĄ


ĮSIGYDAMI ASUS Z270, X99 ARBA Z170 PAGRINDINES PLOKŠTES
SU INTEL® ® PROCESORIAIS*

2017 M. GEGUŽĖS 15 – BIRŽELIO 07 D.

DAUGIAU KAIP 10 METŲ GERIAUSIAS PASAULYJE PAGRINDINIŲ PLOKŠČIŲ PREKĖS ŽENKLAS

Geriausiai parduodamos Paprastos naudoti. Stabilios. Patikimos.

Per mėnesį po prekybos pradžios ASUS Z270 pagrindinės plokštės tapo pasaulio serija Nr. 1 – laimėjo daugiau apdovanojimų, nei bet kuris kitas prekės ženklas. ASUS Z170 pagrindinės plokštės laimėjo dvigubai daugiau apdovanojimų, nei visi kiti prekių ženklai, o mūsų Z270 serijos produktai sparčiai viršija jos pirmtako sukeltus lūkesčius. Pajuskite tą pačią aistrą, kaip ir ekspertai, ir pasitikėkite ASUS – daugiausia pasaulyje apdovanojimų pelniusia pagrindine plokšte!

Mes ją mylime, o santykinai nedidelė kaina yra tiesiog vyšnaitė ant torto – todėl tai yra pirmasis produktas, pelnęs „OC3D Ultimate“ apdovanojimą.

Viską įvertinus, ASUS „ROG Maximus IX Formula“ yra toks, koks yra – nuostabus produktas.

Aušinimui vandeniu pritaikyta pagrindinė plokštė su naujoviškų savybių rinkiniu – „Maximus IX Formula“ yra dar vienas gerai sukurtas „Republic of Gamers“ produktas.

ASUS „MAXIMUS IX HERO“ pasižymi subtilia, klasiška estetika ir leidžia papildyti gyvais štrichais pasitelkiant bendrovės „Aura“ apšvietimo sistemą.

 

… „ROG Strix Z270F Gaming“ turi savų būdų įspūdžiui padaryti. Ji atrodo fantastiškai, turi patį geriausiai atrodantį ir rafinuotą RGB apšvietimą, nes ant I/O šarvo turi sumontuotas kelias LED juostas, o jo padidinto taktinio dažnio našumas yra išskirtinis.

Mums patinka čia esanti papildančiųjų patobulinimų visuma, ir jei „Z270F Gaming“ iš tiesų atsirastų rinkoje už šiek tiek didesnę kainą, nei esančios Z170 plokštės, visų pirma „Pro/Aura“, tai būtų saugus ir solidus pirkinys.

Iš tiesų, beveik yra visavertė ATX plokštė „Micro-ATX“ formatu.

Fantastiška „Mini-ITX“ plokštė su beveik visomis aukščiausios kokybės savybėmis, kurias tik įmanoma turėti mažoje, galingoje sistemoje

 


Galima įsigyti šiose šalyse:

Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Egiptas, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Izraelis, Italija, Jordanija, Kuveitas, Latvija, Libanas, Lietuva, Liuksemburgas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Saudo Arabija, Slovakija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Jungtinė Karalystė* ŠI AKCIJA GALI BŪTI NUTRAUKTA ANKSTI DĖL DIDELĖS PAKLAUSOS *
(APIE TAI BUS PRANEŠTA PRIEŠ 1 SAVAITĘ)

* IŠSAMŲ DALYVAUJANČIŲ PREKYBOS ATSTOVŲ IR *
* PRODUKTŲ, KURIEMS GALIOJA AKCIJA, SĄRAŠĄ ŽR. MŪSŲ SĄLYGOSE IR NUOSTATOSE Terms & Conditions. *

* MODELIAI, UŽ KURIUOS SUTEIKIAMA KOMPENSACIJA, GALI SKIRTIS SKIRTINGOSE ŠALYSE. *

Specifikacijos arba kaina gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.
© 2017 m. „ASUSTeK Computer Inc.“ Visos teisės saugomos.

Teisinė informacija. - Privatumo politika - Contact