Landing Page Latvia [LV]

NOPELNIET ATMAKSU LĪDZ PAT 200 €


JA JŪS PĒRKAT ATLASĪTAS ASUS Z270, X99 VAI Z170 MĀTESPLATES
AR INTEL® PROCESORIEM*

2017. g. 15. maijs - 2017. g. 07. jūnijs

PASAULES Nr.1 PAMATPLAŠU ZĪMOLS jau vairāk nekā 10 gadus

Visvairāk pārdotais. VEiegli lietojams. Stabils. Uzticams.

ASUS Z270 mātesplates izlaišanas mēneša laikā, kļuva par pasaules Nr. 1 sēriju — iegūstot vairāk apbalvojumus, nekā jebkurš cits zīmols. ASUS Z170 mātesplates ieguva divas reizes vairāk apbalvojumus, nekā visi citi zīmoli, un mūsu Z270 sērijas izstrādājumi ātri pārsniedza cerības, ko uzstādīja to priekštecis. Dalieties ekspertu aizrautībā un uzticieties ASUS — pasaulē visvairāk godalgotās mātesplates zīmolam!

Mēs mīlam to, un salīdzinoši pieejamā cena ir tikai kā ķirsis uz garnējuma, tad kāds ir īstais iemesls, ka tas ir pirmais izstrādājums, kas ieguvis OC3D Ultimate balvu.

Kopumā ASUS ROG Maximus IX Formula ir tas, ka tas ir — lielisks izstrādājums.

Dzesēšanai ar ūdeni pielāgota mātesplate ar inovatīvu funkciju kopumu, Maximus IX Formula ir vēl viens labi izpildīts spēlētāju klases izstrādājums.

ASUS MAXIMUS IX HERO sportisks un nepietiekami novērtēts, eleganti estētisks un ļauj jums pievienot dzīvīgo skārienekrānu, izmantojot uzņēmuma Aura apgaismojuma sistēmu.

 

…ROG Strix Z270F Gaming pārsteidz ar savām īpašajām metodēm. Tas izskatās fantastiski, ir glīts un tam ir uzlabots RGB izgaismojums, kādu mēs jau esam redzējuši; pateicoties tā vairākelementu LED sloksnei uz ievadizvades vāciņa un tā virstaktēšanai, veiktspēja bija ārkārtēja.

Mums šeit patīk papildu uzlabojumu kopums, un ja Z270F Gaming faktiski ieradīsies tirgū ar pavisam nelielu uzcenojumu, salīdzinot ar esošajām Z170 mātes platēm, jo īpaši ar Pro/AURA, tas būs drošs, uzticams pirkums.

Patiesībā, šeit ir gandrīz pilna ATX plate Micro-ATX formātā.

Fantastiska mini-ITX plate ar gandrīz visām augstākās klases funkcijām, kādas vien jūs varētu vēlēties mazai, jaudīgai sistēmai

 


Pieejams

Beļģijā, Bulgārijā, Čehijas Republikā, Dānijā, Ēģiptē, Igaunija, Somijā, Francijā, Vācijā, Grieķijā, Izraēlā, Itālijā, Jordānijā, Kuveitā, Latvija, Libānā, Lietuva, Luksemburgā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Saūda Arābijā, Slovākijā, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē, Turcijā, Apvienotos Arābu Emirātos, Apvienotajā Karaliste*ŠĪ AKCIJA VAR TIKT PĀRTRAUKTA ĀTRĀK LIELA PIEPRASĪJUMA DĒĻ *
(ŠĪ INFORMĀCIJA TIKS PAZIŅOTA 1 NEDĒĻU IEPRIEKŠ)

* PILNAM IZPLATĪTĀJU, KURI PIEDALĀS, SARAKSTAM UN *
* ATBILSTĪGIE AKCIJAS IZSTRĀDĀJUMI, LŪDZU, SKATIET MŪSU NOTEIKUMUS UN NOSACĪJUMUS Terms & Conditions. *

* MODEĻI, UZ KURIEM ATTIECAS ATMAKSA, VAR MAINĪTIES DAŽĀDĀM VALSTĪM. *

Šīs specifikācijas un cena var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.
© 2017 ASUSTeK Computer Inc. Visas tiesības aizsargātas.

Juridiskā informācija - Privātuma politika - Contact