Landing Page Turkey [TR]

770 TL’YE KADAR PARA İADESİ KAZANIN!


INTEL® İŞLEMCİLİ* SEÇİLİ ASUS Z270, X99 VEYA Z170 ANAKARTLAR İLE *

15 MAYIS 2017 – 07 HAZİRAN 2017

10 YILI AŞKIN SÜREDİR DÜNYANIN 1 NUMARALI ANAKART MARKASI

EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASI - EN Kolay Kurulum / İtibarlı / Yüksek Satış / İstikrarlı

Piyasaya çıkışından sonraki bir ay içerisinde ASUS Z270 anakartlar, dünyanın 1 numaralı serisi oldu – bütün diğer markalardan daha fazla ödül kazandı. ASUS Z170 anakartlar ise tüm diğer markalardan 2 kat daha fazla ödül kazandı, ve Z270 Serisi ürünlerimiz ise hızlıca bir önceki nesildeki beklentileri aşmakta. Uzmanların tutkusunu paylaşın ve ASUS’a güvenin – dünyanın en çok ödül kazanan anakart markasına!

Bu anakartı seviyoruz ve görecei olarak ucuz fiyatı da cabası, OC3D Ultimate Ödülünü kazanan ilk ürün olmasının nedeni de bu.

Her şeyiyle ASUS ROG Maximus IX Formula olduğu gibi, muhteşem bir ürün.

Yenilikçi bir grup özellikle birlikte sıvı soğutma için hazırlanmış anakart Maximus IX Formula, harika bir şekilde üretilmiş bir diğer Republic of Gamers ürün&u.

ASUS MAXIMUS IX HERO daha sıkı ve şık bir estetiğe sahip ve firmanın Aura aydınlatma sistemiyle birlikte canlı bir dokunuş eklemenizi sağlıyor.

 

…ROG Strix Z270F kendi tarzıyla etkiliyor. Harika görünüyor ve Giriş/Çıkış kalkanı üzerindeki çoklu LED şeridi sayesinde en iyi görünümlü ve iyileştirilmiş RGB aydınlatmaya sahip, ayrıca hız aşırtma performansı da sıradışı.

Artırılmış gelişmelerin toplamını sevdik ve Z270F Gaming, piyasaya halihazırdaki Z170 kartlardan çok az bir fiyat farkıyla çıkmasını bekliyoruz, en çok dikkate değer olan Pro/Aura ile sağlam bir kart satın almış olacaksınız.

Aslında, Micro-ATX boyutunda bir tam ATX anakart olmak üzereymiş.

Küçük, güçlü bir sistem için isteyebileceğiniz neredeyse tüm üst düzey özellikleri barındıran harika fantastik bir mini-ITX anakart

 


Kullanılabilecek ülkeler:

Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İsrail, İtalya, Ürdün, Kuveyt, Letonya, Lübnan, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Suudi Arabistan, Slovakya İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık* BU PROMOSYON YÜKSEK TALEP DURUMUNDA ERKEN SONA ERDİRİLEBİLİR *

* KATILAN BAYİLERİN VE UYGUN PROMOSYON ÜRÜNLERİNİN *
* TAM LİSTESİ İÇİN ŞARTLAR & ŞARTLAR & KOŞULLAR KOŞULLAR’IMIZA BAŞVURUN.*

* İADE MODELLERİ ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞEBİLİR. *

Spesifikasyonlar ve fiyat önceden bilgi verilmeksizin değiştirilebilir.
© 2017 ASUSTeK Computer Inc. Tüm hakları saklıdır.

Yasal bilgi - Gizlilik Politikası - İletişim