OTRZYMAJ NAWET DO 425 ZŁOTYCH
ZWROTU GOTÓWKI PRZY ZAKUPIE WYBRANYCH
PŁYT GŁÓWNYCH ORAZ KART GRAFICZNYCH

OD 14 SIERPNIA 2017 DO 30 WRZEŚNIA 2017

Kup dowolny produkt objęty promocją i zdobądź nawet do 425 złotych zwrotu gotówki*:

1uczestniczące w akcji płyty główne z serii Z270, H270, B250 i stacje robocze**

i
2uczestniczące w akcji karty graficzne serii 1070 i 1080**


Obowiązuje w przypadku zakupów od wybranych dealerów od 14 sierpnia do 30 września 2017 roku.
Złożenie wniosku jest możliwe w okresie od 13 września do dnia 29 listopada 2017.

Uczestnik moze złożyć wniosek o skorzystanie z promocji cashback dopiero 30 dni po dokonaniu zakupu.

 

ŚWIATOWA MARKA NR 1 GRACZY

Już ponad dekadę marka ASUS ze swoimi przyznanymi nagrodami i sprzedażą ponad 500+ na całym świecie jest numerem 1 w dziedzinie płyt głównych. Ze swoimi kartami graficznymi ASUS został liderem na rynku światowym i dzięki pierwszej i jedynej technologii Auto-Extreme, 100% automatyzowanym procesie produkcyjnym dba o swoją niezawodność. Wybierz ASUS- markę, której możesz zaufać.

OD PONAD 10 LAT JESTESMY ŚWIATOWA MARKĄ NR 1 W DZIEDZINIE PŁYT GŁÓWNYCH.

Best-selling. Easy to use. Stable. Trusted

Najlepiej sprzedających się. Łatwych w użyciu. Stabilnych. Godnych zaufania.
Ogólnie rzecz biorąc ASUS ROG Maximus IX Formula jest tym czym jest- mianowicie świetnym produktem.
Płyta główna przystosowana pod chłodzenie wodą wraz z innowacyjnym przyszłościowym zestawem jest kolejnym solidnie wykonanym produktem Republiki Graczy.
Seria Maximus IX jest pełna modeli, które zwracają się do różnych sektorów rynku, my uważamy, że HERO łączy doskonałą wiązkość wraz ze wspaniałym wyglądem, nadmiernym przyszłościowym zestawem i jest godny wysokiego miejsca z krótkiej listy tych, którzy próbują wejść w świat Z270.
ROG Strix Z270F Gaming robi wrażenie na swój własny sposób. Wygląda on fantastycznie i posiada, dzięki swoim taśmom Multi-LED przy osłonie I/O, najpiękniejsze i wyszukane oświetlenie systemu barwnego RGB jakie widzieliśmy do tej pory, a jego moc jest wyjątkowa.
Lubimy tutaj sumę stopniowych ulepszeń, a jeśli Z270F Gaming rzeczywiście trafi na rynek z niską ceną istniejących płytach Z170, a zwłaszcza Pro/Aura, będzie to bezpieczny i solidny zakup.
Płyty z serii TUF zostały zaprojektowane z myślą o ich trwałości - dlatego obejmują /wzmacniają PCB i wiele innych ulepszeń i technologii.
(PRIME Z270-A) wszystko, czego naprawdę potrzebujesz i koniecznie chcesz mieć na nowoczesnej płycie, jest w niej zawarte.

ŚWIATOWA MARKA NR 1 KART GRAFICZNYCH GRACZY

Wiemy, że istnieje coś takiego jak ""mądrość tłumu"". Coroczna nagroda czytelników KitGuru są doskonałym sposobem na wyrażenie tej mądrości.
ASUS GTX 1080 Strix jest obecnie jedną z najbardziej dopracowanych kart na rynku, łącząc w sobie fantastyczny wygląd wraz z niesamowitą wydajnością, doskonałe chłodzenie i niski poziom hałasu.
Z nieustraszonym zamiarem zaimponowania nawet największym entuzjastom, gigantyczny design sprawia, że Founders Edition wygląda stosunkowo skromnie.
Asus ze swoim ROG Strix GeForce GTX 1080 należy jak zawsze do pierwszych, którzy prezentują swój własny model. Z nieustraszonym zamiarem zaimponowania nawet największym entuzjastom, gigantyczny design sprawia, że Founders Edition wygląda stosunkowo skromnie.
Czy to estetyka, jakość budowania, efektywności czy chłodzenie, niezależnie od tego, jak patrzysz na tę kartę - spotkasz wysoką jakość.
Asus Republic of Gamers GTX 1070 Aura RGB jest najlepszym GTX1070, który został przez nas do tej pory przetestowany.
ROG Strix GTX 1070 jest poprostu świetny!
Podsumowując ASUS GTX 1070 Strix to bardzo dobra karta graficzna. Design ASUS zapewnia znakomitą wydajność (10% lepsze rezultaty w porównaniu do FE po wyjęciu z opakowania), bardzo dobra kultura pracy i niskie temperatury. Przy dobrym użytkowaniu, mamy prawie idealną kartę.
Dostępne w

Belgia, Bułgaria, Republika Czeska, Dania, Egipt, Finlandia, Francja, Grecja, Izrael, Włochy, Luksemburg, Niderlandy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Arabia Saudyjska, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania
[ Do listy krajów ]

 

Jak zażądać zwrotu pieniędzy

Odbiór zwrotu rozpoczyna się 14 września 2017.

Twoje zgłoszenie może być dokonane 30 dni po zakupie.

Do odbioru nagrody będzie potrzebny numer seryjny i numer PPID produktu.

Numer PPID jest bardzo łatwy do odnalezienia i znajduje się na każdej płycie głównej i karcie graficznej.*Aby sprawdzić pełną listę produktów do wyboru skorzystaj z Regulaminu promocji.

**Modele biorące udział w akcji mogą różnić się w zależności od kraju.