SEÇİLİ OYUN ANAKARTLARI VE EKRAN KARTLARINI SATIN
ALDIĞINZDA 420 TL’YE KADAR NAKİT
KULLANIM HAKKI KAZANIN

14th Ağustos, 2017 — 30th Eylül, 2017

Sadece geçerli bir oyun paketi satın alın ve 420 TL’ye kadar nakit kullanım hakkı elde etme şansını yakalayın*:

1Dâhil olan Anakart Z270, H270, B250 veya workstation serisi,**

ve
2Dâhil olan Ekran Kartı STRIX GTX1070- and GTX1080-serisi**


14 Ağustos ila 30 Eylül 2017 tarihleri arasında seçilmiş olan bayilerden satın alımlar için geçerlidir.
CKazanılan nakit kullanım hakkı 13 Eylül ila 29 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılımcı ürünü aldıktan 30 gün sonra Cashback'e katılma hakkına sahipdir.

 

DÜNYA’NIN NO.1 GAMING MARKASI

ASUS, dünya çapında en fazla ödül ve 500 milyon+ satış ile, on yılı aşkın süredir dünyanın en büyük Gaming Anakart markası oldu. ASUS grafik kartları ise dünyanın lideri ve endüstrinin ilk ve tek Auto-Extreme teknolojisi, üstün güvenilirliği sağlayan %100 otomatik üretim sürecine sahiptir. Öyleyse ASUS'u seçin - güvenebileceğiniz marka!

10 YILI AŞKIN SÜREDİR DÜNYANIN 1 NUMARALI ANAKART MARKASI

EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASI - EN KOLAY KURULUM / İTİBARLI / YÜKSEK SATIŞ / İSTİKRARLI

Eğer en iyi anakartı istiyorsanız ve dörtten fazla CPU çekirdeğine ihtiyaç duymuyorsanırz ve harcayacağınız çok miktarda para varsa, bu kart (Maximus IX Extreme) sizin için.
Her şeyiyle ASUS ROG Maximus IX Formula olduğu gibi, muhteşem bir ürün.
Yenilikçi bir grup özellikleriyle birlikte sıvı soğutma için hazırlanmış anakart Maximus IX Formula, harika bir şekilde üretilmiş bir diğer Republic of Gamers ürünü.
The Maximus IX range is full of models which appeal to different sectors of the market, but we think that the Hero combines outstanding toughness with great looks and a fulsome featureset to be worthy of a place very high up the short list of anyone seeking to step into the Z270 world.
…ROG Strix Z270F kendi tarzıyla etkiliyor. Harika görünüyor ve Giriş/Çıkış kalkanı üzerindeki çoklu LED şeridi sayesinde en iyi görünümlü ve iyileştirilmiş RGB aydınlatmaya sahip, ayrıca hız aşırtma performansı da sıradış
Artırılmış gelişmelerin toplamını sevdik ve Z270F Gaming, piyasaya halihazırdaki Z170 kartlardan çok az bir fiyat farkıyla çıkmasını bekliyoruz, en çok dikkate değer olan Pro/Aura ile sağlam bir kart satın almış olacaksınız.
TUF serisi anakartlar dayanıklılık için tasarlanmıştır - bu nedenle PCB'yi ve bir takım diğer iyileştirmeleri ve teknolojiyi kapsar / güçlendirir.
(PRIME Z270-A) gerçekten ihtiyacınız olan herşeyi sunan modern bir görünüme sahip.

DÜNYANIN NO.1 GAMİNG EKRAN KARTI MARKASI

Biliyoruz ki, okuyucuların gücü etkilidir ve KitGuru Yıllık Okuyucu Ödülleri bu bilgeliği ifade etmek için mükemmel bir yoldur.
ASUS GTX 1080 Strix şu anda piyasadaki en iyi kartlardan biri ve fantastik görünümleri müthiş performans, mükemmel termal değerler ve düşük ses ile kendini dahada güzelleştirmektedir.
Bu merak uyandırıcı tasarım, Founders Edition tasarımlara korku salıyor.
Asus, her zamanki gibi, ROG Strix GeForce GTX 1080 ile Sınırları zorluyor.
Estetik olun, kalite, verimlilik veya termaller kurun, ne olursa olsun bu karta bakarsanız, yüksek kalitede standartları bu karta sağlamanız gerekli.
GTX 1070 Aura RGB Asus GT Oyunu bugüne kadar test ettiğimiz en iyi GTX1070.
ROG Strix GTX 1070 sadece müthiş!
Özetle, ASUS GTX 1070 Strix çok iyi bir ekran kartı. ASUS tasarımı kutudan çıkarılınca FE'ye kıyasla %10 daha iyi performans, çok iyi bir çalışma ortamı ve düşük sıcaklık sunuyor.
Uygun

Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, İsrail, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Suudi Arabistan, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık
[ Ülke Listesine ]

 

Cashback'inizi nasıl talep edebilirsiniz?

Bu promosyon 14 Eylül'de başlayacaktır.

Kişisel hak talebinizi, satın alma tarihinden 30 gün sonra başvurarak alabilirsiniz.

O zamana kadar faturanızı / makbuzunuzu tutun. Ayrıca, satın aldığınız ürünün seri numarasına (larına) ve de kutu veya kart üzerinde ki PPID'lere ihtacınız olucak.
PPID doğrudan Grafik Kartı veya Anakartın kendisinde bulunabilir.*Dahil olan satıcılar ve geçerli promosyon ürünlerinin tam listesi için lütfen Hüküm ve Koşullara bakın.
**Promosyon ürünleri ülkeye göre farklılık gösterebilir.